01 Kasım 2016

MNG Kargo Bakkalköy Şubesi Teslimat Yapmadan Yanıltıcı Beyanda Bulunuyor!

Aldığım ürünün kargosu bilgi mesajına göre 28 Ekim sabahı Bakkalköy şubesine ulaştı. Şirket adresime çağırdığım için genelde çoğu kargo şirketi adresi bilir ve öğleden önce teslimatı yapar. Şubeyi aradığımda bir bay telefonu açtı ve bugün yarım gün olduğu ve çok işleri olduğu için kargomun şubede olduğunu, teslim edemeyeceklerini, ancak pazartesi gönderileceğini söyledi. Pazartesi kontrol ettiğimde ekteki resimdeki gibi teslim kısmına 28 Ekim saat 18.01 ve teslim alan da bizzat ben olarak not düşülüp, sözde teslim edilmiş. Hayatımda böyle bir şey görmedim. Bir şube resmen yalan beyanda bulunuyor.

Hemen teslimat birimimizi aradım gelen kargo var mı diye olmadığını ve MNG Kargo'nun hizmetlerinden memnun olmadıklarını, yalan söylediklerini belirttiler. Uzun çabalarım sonrası şubeye ulaştım ve hattaki kadın "AA evet kargonuz burada" diye amatör cevabına maruz kaldım. Ve hala kargom ulaşmadı.

Sinem 126 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön