MNG Kargo Askeri Kuruma Teslimat Yok!

İbrahim A. |

Firmalardan adrese teslim gelen kargolar nedense MNG Kargo'nun Bingöl şubesince askeri kuruma alınmadıkları gerekçesiyle adresimize teslim edilmiyor. Çoğu kargomuzun geldiğinden dahi haberimiz olmadan geri gidiyor. Her yerin kendine göre bir mahremiyeti var, sonuçta evime gelen kargoda da kargo görevlisini evin içine almıyorum. Askeri birliğinde kendine göre kuralları var. ancak bu kargonun nizamiyeden teslim edilmesine engel değil.

Firmalardan alışverişte adrese teslim alışveriş yapıyoruz ancak gidip MNG Kargo Bingöl şubesinden almak zorunda kalıyorum. Sormak istiyorum bu tutum MNG Kargo'nun askeri kurumlara karşı uyguladığı bir politika mı yoksa MNG Kargo Bingöl şubesinin keyfi bir uygulaması mı?

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim A.
  30 Temmuz
  18:34

  MNG kargo Bingöl Şubesinin MNG kargo gibi büyük bir kurumsal şirkete verdiği zarardan dolayı tebrik ve şükranlarımı sunuyorum...

 • İbrahim A.
  30 Temmuz
  18:33

  tarafıma herhangi bir dönüş yapılmadı hala.Bu mudur MNG kargonun müşteri memnuniyeti?

 • 19 Temmuz
  11:58

  Değerli Müşterimiz;

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr