MNG Kargo Ankara Merkez İlçede Ürünüm Sekiz Gündür Teslim Edilmiyor!

Köksal D. |

Iy 326952 numaralı kargom Mardin'den Ankara'ya bir günde geldi fakat 28 Aralık'ta Etimesgut şubeye ulaşan kargo bugün 5 Ocak itibarıyla hala teslim edilmedi. Abartmıyorum şubeyi 150-200 ke aradım bir kez bile cevap vermedi. Telefonun fişini çektiklerine kanaat getirdim. Müşteri hizmetlerini dört kez, bölge müdürlüklerini üç kez aradım hemen irtibat kuruyoruz bugün teslim edilecek dediler anladım ki onların niyeti ve tavrı da oyalama taktiğinin ötesine geçmiyormuş. Ürün otomatik onaya düştü ve ben ürünü görmeden para satıcıya geçti ve umursamaz lakayt tavırları da sinir bozucu. Köyde filan otursam bir yılda teslim edeceksiniz.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  10:09

  Merhaba Köksal Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr

 • Köksal D.
  04 Ocak
  22:55

  Ek: ayrıca müşteri hizmetleri yetkilisi kargoya "işten ayrılmış" açıklaması girilmiş şube tarafından dedi. Birincisi kargo ev adresime gönderildi. İşten filan da ayrılmadım öğretmenim. Yaşan söylemekten de çekinmiyorlar.