29 Ağustos 2013

MNG Kargo Ankara Gölbaşı TOKİ'ye Teslimat Yapmıyor!

İnternetten bir ürün satın aldım ve firma maalesef bu ürünü MNG Kargo ile yolladı. MNG Gölbaşı şubesi arayıp gelin ürününüzü teslim alın dedi. Adrese teslim yapmıyor musunuz diye sorunca yetkili TOKİ'ye hiç teslimat yapılmıyor cevabını verdi. TOKİ Park Eymir Sitesi 5800 konutluk neredeyse 15-20 bin nüfuslu dev bir site. Eğer bu kişi yanlış konuşmuyorsa bir kargo firması için düşünülemeyecek bir uygulama.

Üstüne 4 lira da para istiyorlar. TOKİ, Gölbaşı'na 5 kilometre mesafede. Ben üstüne minibüs parası verip ya da benzin harcadıktan sonra sen bu hizmeti niye veriyorsun? Bu saçma uygulamanın daha doğrusu uygulamamanın acilen düzeltilmesi gerekir. Bilgilerinize.

Serdar 261 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 29 Ocak 2014

    Hiçbir çözüm yok , bu şikayetimden 6 ay sonra da aynı sorun devam ediyor. Çözüm üretmiyorlar. Bir daha bu firmayı gördüğüm internet sitesinden alışveriş yapmayacağım.

  • MNG Kargo Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected] Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön