MNG Kargo Alıcıyı Aramadan Kargomuzu Geri Gönderiyorlar!

Serdar D. |

EG-164588 kodlu kargomuz için MNG Kargo Soğanlık şubesi alıcıya ulaşamadığını sürekli alıcıyı aradığını ancak telefonun kapalı olduğu gerekçesi ile kargoyu geri gönderim işlemini başlatmış. Bizse alıcıya anında ulaştık. Kendisiyle görüştüğümüzde kendisininde üç gündür kargoyu beklediğini ve kendisine hiçbir şekilde ne tel ile nede adresine gelinerek bir iletişime geçilmediği bilgisini aldık.

Biz tüm nezaketimizle soğanlık 02166711334 no'lu telefonundan şubeyi aradık. Karşımıza çıkan D**** isimli bayan ile konu hakkında bilgi alma ve bilgi verme çabamıza rağmen son derece kaba terbiyesiz artist davrandı ve çözüm için herhangi bir işlem yapmamıştır. Kendisinden ve şubesinden şikayetçiyiz!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar D.
  10 Temmuz
  12:23

  Değerli şikayetvar ekibi inanın siz olmasanız ne şikayetlerimizle ilgilenilecek ne sonuç alabileceğiz. Siz devreye girdiğiniz anda hemen firma sorunu çözmeye çalışıyor. Teşekkürler ŞİKAYETVAR

 • 10 Temmuz
  10:07

  Değerli Müşterimiz;

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr