16 Mayıs 2013

MNG Kargo Adresten Alım Yapılmadı!

Marmara Üniversitesi Nörolojik Bilimler Enstitüsü adına gönderimiz olduğunu belirterek üç ayrı şubenizi aramamıza rağmen gönderimizi alacak uygun bir şube bulamadık. Her şubedeki arkadaş farklı bir şubeye yönlendirdi. Sonuç olarak gönderimizi alacak bir şube bulamadık ki bu problem aynı firma ile yaşadığımız ilk sorun değil. Gönderiyi alacak firmanın MNG ile anlaşmalı olması sebebi ile başka bir firma da kullanamıyoruz ve işimizde oluşan aksaklık nedeni ile mağdur bırakılmış durumdayız.Tel:0216 4***.

Zehra 26 Okunma

Cevaplar

  • Zehra14 Haziran 2013

    Genel Müdürlüğünüzden özür gönderimi için adres alındı. Burada da isim hatası olmuş. Telefonda arkadaşlara isim hatası olduğu söyleyip ismimi düzelttim fakat bu da bir işe yaramamış. Göndermek istediğiniz kargo tarafıma ulaştırılamadı. Açıkçası bu beni şaşırtan bir gelişme olmadı. Herşeye rağmen kolay gelsin diyorum.

  • MNG Kargo Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön