22 Aralık 2015

MNG Kargo Adrese Teslim Ücreti Alıp Adrese Getirmiyor!

Online alışveriş sitelerinden her hafta defalarca alışveriş yapıyorum. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen gönderiler tam zamanında adresime getirilmesine rağmen MNG Kargo ile gönderilen hiçbir ürün adresime gelmedi. Tümünü gidip kendim almak zorunda kaldım.

Üstelik kargolar dağıtım aracında olduğundan saatlerce dağıtım aracının dönmesi için şube önünde beklemek zorunda kalıyorum. Son olarak ıt 935431 numaralı kargom 4 gündür şubeye gelmiş olmasına rağmen adresime getirilmiyor. Gidip almamı bekliyorlar, adrese teslim diye ücret alınan bir ürün için şubeden almamızı beklemeniz en asgari deyimle müşteriye saygısızlıktır.

Hasan 63 Okunma

Cevaplar

 • Hasan27 Aralık 2015

  8 gün bekledim gelmeyince şubeye gidip kendim aldım. Her zamanki gibi aradıklarından ve bir türlü ulaşamadıklarından bahsettiler. Ancak kargoyu alırken kurye, masadaki görevliye "bilgisayardan düşme pazartesi düşersin" diye fısıldadı. Anladığım kadarıyla cumartesi şubeye giderek aldığım kargo pazartesi günü kağıt üzerinde bile olsa adrese teslim olarak gösterilecek.

 • Hasan25 Aralık 2015

  6. günün sonunda da kargo teslim edilmedi. Artık bu durumu anlayışla karşılıyorum. Sitedeki yorumları okuyup da 10. günde de teslim edilmeyip geri gönderilen kargoları görünce tüm olanların MNG kargonun teslimat politikalarına gayet uygun bir şekilde yürüdüğünü, birkaç gün daha diretip gidip bu soğukta şubenin önünde kargo aracından ürünümün inmesini 1-2 saat beklemez isem ürünümün geri gönderileceğini anlamış bulunmaktan dolayı kendimle gurur duydum. Koskoca firma birkaç TL adrese teslim ücreti aldı diye ayağımıza kadar gelecek değil ya. Koskoca firmanın ayağımıza kadar gelmesini beklemekle ne kadar anlayışsız davrandığımı şimdi daha iyi anlıyorum.

 • Hasan23 Aralık 2015

  5. günün sonunda hala teslim edilmedi. Kargo 5 gündür şubede bekliyor.

 • Hasan22 Aralık 2015

  Firmanıza karşı gösterdiğim bir ilgi yok ama kargo 4. günün sonunda da kargo teslim edilmedi.

 • MNG Kargo Temsilcisi22 Aralık 2015

  Merhaba Hasan Bey MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön