MNG Kargo Adrese Gelmeyen Kargo!

Erdem Ş. |

Bugün elime ulaşması gereken paketim elime ulaşmamış olup, paketin bulunduğu şubeye sabit hattından 4 defa arayarak ulaşamadım. Bunun üzerine adresimde bulunmadığım SMS'i aldım. Ne adresime gelen oldu ne de not bırakan oldu. Lütfen en kısa sürede bu hatanın düzeltilmesini arz eder ve sorumsuz kişilerin cezalandırılmasını talep ediyorum.

Kargo takip numaram: IT788425

Etiketler :

Şube Erişim Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem Ş.
  17 Aralık
  14:10

  Allah'a şükürler olsun ki bugün saat 11:00'da ulaştım şubeye. Pos makinaları arızalı olduğu için adrese gelmediklerini belirttiler. Madem adrese gelmediniz neden adreste bulamadık SMS'i atıyotsunuz. (Gönderici tarafından kredi kartı ödemeli ibaresi yoktur, ödeme nakit yapılacaktır). Bunun üzerine cezalandırılmışım gibi, bütün hata benimmiş gibi kargo aracının dağıtıma çıktığını eğer yetişirse sizinde paketinizi belki bugün, belki yarın adresinize teslim ederiz cevabı aldım. Belkilerle yaşamak istiyorsanız, benim işim gücüm yok günlerce adresimde kargomu beklerim diyorsanız MNG kargoyu tercih edebilirsiniz.

 • 17 Aralık
  09:51

  Merhaba Erdem Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr