MNG Kargo Adres Hatası!

Veysel K. |

09.11.2015 Pazartesi günü ıl726515 kargo numarasıyla Karadağ elektronik/Beyoğlu olarak açık adresli ve telefon numarasını belirttiğim ve Çerkezköy şubeye teslim ettiğim kargom bugün Cuma olmasına rağmen Tuzla şubede bulunmaktadır. Konuyla alakalı Çarşamba gününden itibaren Çerkezköy şube, Beyoğlu tünel şube, 444'lü numaraya şikayet, genel müdürlük operasyonel şubeye şikayetlerde bulundum.

Sonuç olarak kargom hala tuzlada. Kimse bana dönüş yapmıyor. Tünel şube adres taşınmış diyor, ancak telefon açtığım karadağ elektronik 7 yıldır Beyoğlu'ndayım diyor. Tünel şube adrese telefon açma zahmetinde bulunmuyor.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysel K.
  13 Kasım
  17:09

  Şu an kargom hala tuzla şubede bekliyor. Kendi hatam olmayan durumdan olayı geri dönüş ücreti isteniyor. Bu nasıl bir anlayış, yazık çok yazık. Bu kadar hızlı hareket etmeyin lütfen... Kıskanırlar sonra sizi nazar değer sonra...

 • 13 Kasım
  10:57

  Merhaba Veysel Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr