MNG Kargo Açılmış Koli ve Eksik Ürün!

Oğuz Alp U. |

Hizlial.com firmasından almış olduğum bagaj havuzu ve pas pas seti için MNG Kargo'yu seçmiştim ürün elime birkaç saat önce geldi. Ürünü hemen açtım ve kargo görevlisine eksik olduğunu söyleyerek tutanak tutulmasını istedim. Görevli de buna gerek yok, ben not düşerim yada şubeye gelmelisiniz dedi .Bunun üzerine MNG müşteri hizmetlerini aradım ve durumu ilettim. Beni Konya Bölge Müd. operasyondan Y** Bey'e aktardılar. O da sistemin bu şekilde işlediğini durumu firmaya iletmem gerektiğini söyledi.

Firmaya durumu ilettim ancak kutuyu tekrar inceleyince dikkatlice açıldığını fark ettim (ilk bakışta anlaşılmayacak şekilde) ve kafamda bazı şüpheler oluştu. EK:519608 fatura nolu teslimatı şikayet ediyorum.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz Alp U.
  18 Kasım
  16:07

  MNG kargonun ilgisizliğinin aksine hizlial.com firması konuyla yakından ilgilenmiş ve mağduriyetimi gidermiştir. Hizlial.com firmasına duyarlılığı ve sorunu çözüme kavuşturması nedeniyle teşekkür ediyorum. Bundan sonra internetten ürün aldığımda kargo tercih hakkım olduğu zaman MNG kargoyu seçmeyeceğimi ve yine kendim kargo yollarken bu kargo firmasını kullanmayacağımı özellikle belirtmek istiyorum. Saygılarımla.

 • Oğuz Alp U.
  05 Kasım
  11:37

  Firma yetkilileri tarafından arandım ve durumu açıklayan bir dilekçe ve sevk irsaliyesi ile tazmin için taraflarına başvurmamı istediler. Dilekçemi hazırlayıp göndereceğim bakalım ne çıkacak. Bu arada hizlial.com'ada durumu ilettim onlarda paketlemedeki kamera kayıtlarını inceleyip tarafıma dönüş yapacaklarını söylediler.

 • 04 Kasım
  11:13

  Değerli Müşterimiz;

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr