Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Teslim Süresini 2 Katına Çıkarıyor

Mustafa
02 Nisan 10:52
65
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı
“Sorun müşteri hizmetleri tarafından çözüldü teşekkürler.”

MNG Kargo (MNG pişmanlıktır) 3 iş gününde teslim edeceği ürün, bugün 4. İş günü 6. Normal gün olmasına rağmen çıkış merkezinden çıkış dahi yapmamış. Arıyorum konuyla ilgili talebiniz oluşturuldu deyip geçiştiriyorlar. Daha çıkış merkezinde olan gönderimin gelmesi bu gidişle 10 günü bulacak.

02 Nisan 11:18 (Şikayetten 25 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Mustafa
03 Nisan 11:52

Sorun müşteri hizmetleri tarafından çözüldü teşekkürler.

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Güven Şubesi Mağduruyum

Garip
18 Mayıs 11:35
67
MNG Kargo Güven Şubesi Mağduruyum
5
Çözüldü

Mersin Davultepe MNG Kargo Şikayet

Buket
07 Mayıs 18:21
73
5
Çözüldü

MNG Kargo Uzak Şubeye Gönderim

Betül
06 Mayıs 14:42
128
"Sorunuma 48 saat geçmeden çözüm bulundu. Müşteri temsilcisine anlayışı ve nezaketi için teşekkür ederim böyle sorunların bir daha yaşanmaması dileğiyle."
5
Çözüldü

MNG Kargo Kaybolma Ve Şikayet Edin Denilmesi.

Bilal
02 Mayıs 21:21
203
5
Çözüldü

MNG Kargo İrt. Numaramı Yazmıyor

Murat
30 Nisan 17:32
164
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz