MNG Kargo 2 Gündür Teslim Edilemeyen Kargo.

Coşkun Z. |

12.01.2016 tarihinde Keçiören MNG Kargo Şubesince dağıtıma çıkartılan kargonun 300 metre mesafedeki teslim adresine dağıtım yetiştirilemiyor! Bir sonra ki güne dağıtım bırakılır, 13.01.2016 saat 16:21 hala kargo ortada yok, bir kez müşteri hizmetleri aranıp sorun iletildi ve aynı zamanda MNG resmi sitesinden şikayetim iletilmesine rağmen, sonuç alınamadı. Başkentte yaşayıp ta 2 günde dağıtım yapamayan şubeleri olan bir kargo firması, Taşra bölgelerde kaç günde dağıtım yapıyorlar, merak ediyor! Şikayeti bile dikkate almıyorsunuz ya da şubeleriniz MNG genel müdürlüğünü dikkate almıyor!

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Coşkun Z.
  14 Ocak
  11:52

  3. gün Saat:11:50 Kargo sabah yine kecioren MNG şubesinde cikmis görünüyor Kurye Zekeriye turk e teslim 3 gündür kargo 300 metre mesafedeki adrese teslim edilemiyor o kadar Sikayete rağmen bir şubeye ve kuryeye laf gecirilemiyor bu kadar vasifsizlik bir arada nasıl toplanmis anlamak guc! MNG Genel Mudurlugu ne is yapar yoneticilik vasiflari sorgulanmali!

 • 14 Ocak
  08:46

  Merhaba Coşkun Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr

 • Coşkun Z.
  13 Ocak
  18:55

  O kadar şikayet etmemize rağmen saat 17:19 teslim edilemeyen kargo notu dusulerek 2. gunde kargoyu teslim etmeyi yetistiremefilet, 2 gündür evde esir olduk kargo gelecek diye, tüm şikayet kanallarinda MNG kargoya şikayet iletmemize rağmen birtane dagitimciya ve MNG Kecioren şubesine laf geciremediniz. 300 metre mesafedeki adrese 2 gunde dagitim yapmayi beceremediler!