04 Ekim 2016

MNG Kargo 15 Gündür Teslim Edilmeyen Kargo.

19 Eylül'de bir online alış-veriş sitesinden aldığım ürün 15 gündür MNG Kargo tarafından teslim edilmedi. 20 Eylül itibariyle MNG Kargo İzmir Bireysel Şubede görünen kargom çağrı merkezini ve ilgili bölge müdürlüğünü defalarca aramama rağmen hala teslim edilmedi. Şube telefonları zaten açmıyor. Bu kadar kötü ve ilgisiz bir kargo firması olabilir mi? Bir bölge müdürlüğü şubesinin bu beceriksizliğini nasıl düzeltemez?

Şubeden gidip alma şansı olmayan, insanları nasıl böyle mağdur edersiniz? Bu da yetmezmiş gibi bunu izah etmeye ve düzeltmeye nasıl uğraşmazsınız? Yazıklar olsun.
Tüm tüketicilerin ve MNG Kargo ile çalışan alış-veriş sitelerinin bu olaydan haberdar olması lazım. İnsanlar Çin'den 1 haftada neler teslim ediyorlar. Siz 15 gündür İzmir'de bir kargo teslim edemediniz. Kapatın gidin, bırakın bu işi de daha fazla insan mağdur olmasın.

Emre 95 Okunma

Cevaplar

  • Emre 05 Ekim 2016

    Kargom dün akşam mesai saati dışında teslim edildi. Keşke bu kadar gerilmeden ve şikayetimi sosyal mecraya taşımadan problemimi çözebilseydiniz. Yine de ilgilenene ve mesai saati dışı kargomu teslim eden personele teşekkür ederim.

  • MNG Kargo Temsilcisi04 Ekim 2016

    Merhaba Emre Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön