11 Şubat 2014

MNG Kargo 100 Metre Yanıma Gelmiş Gel Al Kargonu Diyor!

Bir alışveriş sitesinden 7-2-2014 tarihinde iki alışveriş yaptım. Satıcılardan biri A*** Kargo diğeri MNG Kargo ile ürünlerini yolladılar. 8-2-2014 tarihinde saat 10.00'da A*** kargo ürünümü teslim etti. MNG Kargo getirmeyince saat 15.30'da genel merkezlerini aradım ve kargomu sordum. Haber kağıdı bıraktıklarını söylediler, halbuki ben hep yerimdeydim!

Şikayet kaydı oluşturuldu. 10-02-14 tarihi oldu ama hala arayan olmadı. Çakmak şubesini aradım, inkılap şubesine yolladık dediler. İnkılap'ı aradım, tekrar adres aldılar benden. Dağıtıcı beni aradı benden 100 mt. aşağıya gelmiş gelip alın kargonuzu diyor! Ben gelemem getirin dedim, oraya biz bakmıyoruz dedi. Mağduriyetimi nasıl gidereceksiniz?

Ufuk 59 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 11 Şubat 2014

    bana gelen kargonun üzerinde adres ve telefon bilgilerim yazıyor. gelen arkadaşa sordum neden buraya getirmediniz diye, isim ile ilk çıkan adrese götürüyoruz kargo üzerindeki isime pek bakmıyoruz dedi. bu nasıl bir saçmalıktır? beni mağdur ettiniz. sayenizde c.tesi günü bilgisayarcıya 40 TL ücret ödemek zorunda kaldım. şimdi bana getirdiğiniz bu ürüne de ihtiyacım kalmadı. sizin iş bilmezliğinizin bedelini ben ödedim. zararımın karşılanmasını talep ediyorum. birde bu kötü muamelenin üzerine kargo ücreti ödedim.. aldığım paketi bile açmadım. sinirden kendimi yiyorum.

  • MNG Kargo Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön