MNG Kargo 10 KM Alanda Kargo Teslim Edilemedi!

Orhan S. |

Şaka değil gerçek. perşembe günü Ankara ivedikten verilen kargo cuma günü iş yerime teslim edilemedi. bende madem öyle evime gönderin dedim.bu arada evim MNG aktarım merkezinin dibinde. neyse cumartesi oldu kargo eryaman şubeye gitmiş. sorguladım dağıtımda gözüküyordu. ama bir türlü gelemedi. 3-4 defa telefon ettim gelecek dediler ama yine gelmedi.

Kargo dağıtım merkezine gittim durumu anlattım yapacak bir şey olmadığını söylediler. araya birde pazar girdi. kargo kaldı pazartesiye. böyle bir durum nasıl olabilir aklım almıyor. tüm bu özetini geçtiğim süreç 10 km lik alanda yaşanıyor. Türkiye de sistem çökmüş ama kral çıplak diyecek biri bekleniyor.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan S.
  06 Haziran
  12:35

  geçen hafta genel müdürlükten arayarak şikayetimle ilgili olarak özür dileme olarak bir paket göndereceklerini söylediler, çokta üzerinde durmadım ama 1 hafta oldu gelen giden yok, bugün aradım o ona o ona yönlendiriyor, MNG dalga geçmeye devam ediyor, şirkette başıboşluk var anlaşılan.

 • 14 Mayıs
  10:09

  Değerli Müşterimiz,

  Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır.

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr