MNG Kargo 1 Haftadır Teslim Edilmeyen Kargo!

Can B. |

9 Aralık 2015'te yolladığım ıS6 46099 numaralı kargom hala teslim edilememiştir. Çağrı merkeziyle görüştüğümde, alıcının yerinde olmadığı için teslim edilemediğini ve sadece 1 kez alıcıya gidilebileceği söylendi.

Oysa ki alıcı, mesai saatlerinde yerinde olup, en kötü durumda sekretere teslim edilebilir durumdaydı. Sonuçta alıcı, sürekli kargo alımı yapan bir firmadır. Aydın Efeler şubesinde 1 haftadır duran kargom için şubeyle görüştüğümde ise, kargonun çıkış bile yapılmadığını, alıcının bulunduğu yerin şubeye biraz uzak olduğu için 1 haftadır teslim edemediklerini belirttiler. 14 Aralık'ta teslim ederiz dendi. Ancak hala teslim edilmedi. Alıcıya rezil oldum, bu durumu nasıl telafi edecekler?

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can B.
  17 Aralık
  13:11

  Ne arayan var ne de soran. Dün Aydın Efeler şubesini aradım, bugün kesin kargoyu teslim edeceğiz dendi. Ama hala teslim edilmedi. Şaka gibi.

 • 15 Aralık
  14:25

  Merhaba Can Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr