15 Aralık 2015

MNG Kargo 1 Haftadır Teslim Edilmeyen Kargo!

9 Aralık 2015'te yolladığım ıS6 46099 numaralı kargom hala teslim edilememiştir. Çağrı merkeziyle görüştüğümde, alıcının yerinde olmadığı için teslim edilemediğini ve sadece 1 kez alıcıya gidilebileceği söylendi.

Oysa ki alıcı, mesai saatlerinde yerinde olup, en kötü durumda sekretere teslim edilebilir durumdaydı. Sonuçta alıcı, sürekli kargo alımı yapan bir firmadır. Aydın Efeler şubesinde 1 haftadır duran kargom için şubeyle görüştüğümde ise, kargonun çıkış bile yapılmadığını, alıcının bulunduğu yerin şubeye biraz uzak olduğu için 1 haftadır teslim edemediklerini belirttiler. 14 Aralık'ta teslim ederiz dendi. Ancak hala teslim edilmedi. Alıcıya rezil oldum, bu durumu nasıl telafi edecekler?

Can 46 Okunma

Cevaplar

  • Can17 Aralık 2015

    Ne arayan var ne de soran. Dün Aydın Efeler şubesini aradım, bugün kesin kargoyu teslim edeceğiz dendi. Ama hala teslim edilmedi. Şaka gibi.

  • MNG Kargo Temsilcisi15 Aralık 2015

    Merhaba Can Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön