Mnd Gıda Lokman Marka Reçelde Yabancı Madde!

Soner M. |

İstanbul'da marketten satın aldığım çilek reçelinin içinden kabuklu salyangoz çıktı. Ankara Kazan'da üretim yapan MND Gıda ile 10 gün önce görüştüm. En kısa sürede size dönüş yapacağız ve mağduriyetiniz giderilecektir dediler.

Bugün bir mail aldım mail de çilek tedarikçileri ile aralarında düzeltici, önleyici faaliyet doldurup sorunu halledeceklermiş. 30 yıllık üreticiden böyle bir duyarsızlık beklemezdim. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Not: Kapağı açılmamış, üretim lot no ve son kullanma tarihi olan reçelle ilgili resimler ektedir. Aynı resimler üretici firmaya da gönderildi.

Etiketler :

Üründe Yabancı Madde Çıkması Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 20 Ekim
    14:28

    Reçel üretim prosesinde kullanılan hammadde meyveler, büyük bir özen ve hassasiyet içinde toplanmakta, kalibrelerine göre ayrılmakta, yıkanmakta ve IQF ile dondurulmaktadır. Dondurulmuş halde tedarik ettiğimiz hammaddelerin kabulünü oldukça hassas bir şekilde yapmakta, şartnamemize uymuyorsa eğer reddetmekteyiz. Ancak, özellikle çilek gibi, sürünücü gövdeli meyvelerde nadiren bu şekilde yabancı cisimler çıkmaktadır. Konuyu tedarik zincirinin tüm halkalarını kapsayacak şekilde araştırıyoruz; mağduriyetinizin giderilmesi konusunda gerekli işlemler yapılacaktır. İlginize teşekkür ederiz.