24 Mart 2015

Mizu'ya İade Ettiğim Ürününü Takibi Yok!

233**2 numaralı almış olduğum parfümün üretim tarihi 5 yıl öncesi çıktı. Yani son kullanma tarihi çoktan geçmiş. Ben de geri gönderdim. İki haftayı geçti. Mizu'yu birkaç kez arayıp kargomun gelip gelmediğini sordum, geldiğinde aranacağım söylendi ama hala bir geri dönüş olmadı.

Kargomun ulaştığını biliyorum, biz sizi arayacağız dediler ama hala geri dönüş yok, hala beklemedeyim. Böyle takipsizlik olamaz! Hem kullanma tarihi geçmiş ürün gönderiyorsunuz hem de ürün takibiniz yok. Biran önce aranıp, gerekenin yapılmasını istiyorum.

Meryem 1.780 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi25 Mart 2015

    Merhaba, Ürünlerimiz distribütörden alınmaktadır ve bakanlık onaylıdır. Parfüm, bileşenleri sebebiyle bozulmaya elver-işli bir ürün değildir. Ancak kutu açıldıktan sonraki raf ömrü en fazla 36 aydır. Size gönderilen ürünler, paketi bozulmamış ve kullanılmamış olarak teslim edilir. Şikayetinize istinaden detaylı araştırma yapılacağını ve sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemlerin alınacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön