20 Eylül 2013 #2022269

Sorumsuz Kişilerin Yönettiği Mizu!

www. mizu. com adresinden satın almış olduğum bir ürün ibaresinde 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir yazdığı halde, 16. 09. 13-19. 09. 13 tarihleri arasında üründe hiç bir kımıldama yoktu. Sorumsuz müşteri hizmetleri çalışanları 1-7 iş gün içerisinde kargoya teslim edilir diyor fakat, benim satın almış olduğum üründe -1 iş günü diyor du mağdur oldum ürünü iptal ettim sanki çok yoğun bir site de yoğunluktan ürünü unuttular.


Hayır, ucuz bir şey de değildi. 352 liralık bir şey. Bence şirketin derhal çalışanlarını bu konuyla ilgili takip etmesi gerekiyor. Boşuna ciro kaybı. Yazıktır. Sorumsuz insanlar yüzünden kimse ekmek parasından olmasın. Çalışanları derhal takip etmeleri gerekmektedir.

İbrahim 111 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn.İbrahim Bey, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin tedarik sürecinde yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve tedarik zincirinde yer alan şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiş olup; mail yolu ile bilgilendirmemiz yapılmıştır. İsteğiniz doğrultusunda ileteceğiniz yeni bildiriminize ilişkin tarafınız ile tekrar iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön