27 Ocak 2014 #2258677

Mizu'dan Ürün Siparişi Vermekle Hata Yapmışım

13.01.2014 tarihinde verdiğim 14249302 no'lu siparişim tam 15 gündür "Yeni Sipariş" statüsünde. Bu kadar reklam bu kadar abartmanın ardından bu mudur yani bu markanın kalitesi? Hayır piyasadan pahalıya aldık bir de hızlı gelsin sağlam, yerden olsun diye ama hata yapmışız. Kısaca yanıltmışlar reklamlarla. Anlayış falan beklemeyin otomatik vereceğiniz kopyala-yapıştır cevaplarınızla.

Samet 318 Okunma

Cevaplar

  • Samet28 Ocak 2014

    İrtibate geçildi dedikleri özür dilemekten başka bişey değil. Sorunun tekrar edip etmemesi artık umrumda değil, bir daha sizden alışveriş yapmak gibi bir hataya düşüpte hala sorun var mı acaba diye kendimi ateşe atacak değilim. Sözde özel bir gün için aldık. Özelliği falan kalmadı.

  • Mizu Temsilcisi28 Ocak 2014

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır. Ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılacak, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İletilen şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olmanız nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön