21 Eylül 2013 #2023677

Mizu'dan Parfüm Değil Dert Almışım!

Yaklaşık bir aydır aldığım parfümü memnun olmadığım için geri gönderdim. Ürün ellerine ulaşmasına rağmen paramı iade etmiyorlar. Nasıl bir firmadır nasıl bir müşteri memnuniyetidir ki her seferinde aramama rağmen bir türlü geri dönmüyorlar ve oyalıyorlar.


Mizu için yazdığım son şikayettir... Bir netice alamazsam mahkemeye başvuracağım neye mal olursa olsun. İnsanları çok kolay yanıltabileceklerini zannediyorlar. Her yerde, paylaşım sitelerinde bu firmanın yaptığı muameleyi anlatıp paylaşacağım bundan da haberleri olsun.

Orhan 387 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn.Orhan Bey, mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır. Şüpheye neden olan durumdan son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünlerimize ilişkin detaylı bilgilendirmemiz tarafınız ile iletişime geçilerek belirtilmiştir. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön