17 Mayıs 2013 #1802371

Mizu'dan Bir Daha Ürün Almayacağım!

M220897 kodlu siparişim ulaştığında, fark ettim ki 50 cc parfüm yerine 30 cc parfüm gönderilmiş. Arayıp durumu anlattım. Arada 10 liralık fiyat farkı var, zararda olmama rağmen ben önerdim, kargo falan uğraşmayalım 10 liralık hediye çeki verin dedim. Önce yerine %15 indirim önerdiler. Hayır 10 liralık hediye çeki istiyorum dedim. Tamam dediler ve bir kod verdiler. Bende açıp ürünü kullandım.


Ertesi gün ürünü bize geri gönderin dediler. Ben ürünü kullandım dedim. Öyle komikler ki ne kadar kullandınız dediler! Bir günde ne kadar kullanılırsa diye mantıklı bir cevap vermeye çalıştım. Sonra ondan da vazgeçip faturamı istediler. Onu düzeltip göndermişler! Ürün yanlış, iade yok!

Melike 187 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sn.Melike Hanım, Yaşanan durumdan dolayı mizu.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Yaşanan süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek görüşmelerimiz yapılmıştır. Siparişiniz ile ilgili her tülü konu için sitemiz üzerindeki iletişim formundan tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön