17 Eylül 2013 #2017067

Mizu Yanlış Ürün Gönderdi!

Mizu.com adresinden bir güneş gözlüğü siparişi verdim. Adres teyidi almak için beni aradıklarında müşteri temsilcilerine ürünü açıp deneyeceğimi, eğer beğenmezsem ödeme yapmadan ürünü iade edeceğimi, eğer bu şartlarda ürünü gönderecekseniz alırım, aksi takdirde siparişimin iptalini yapın dedim.


Onlarda zaten işlemlerin bu şekilde yürüdüğünü sorun olmadığını söylediler. Bana yanlış ürün geldi. Buna rağmen benden parayı aldılar. Ürünü iade ettikten sonra 5 gün içinde benden aldıkları ıban numarasına para iadesi yapacaklarını söylediler. Aradan 10 gün geçmesine rağmen paramı geri alamıyorum. Defalarca aramamıza rağmen hala bir geri dönüş olmadı.

Elvan 143 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn.Elvan Hanım, İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından tarafınız ile iletişime geçilerek süreç ile ilgili bilgilendirmemiz yapılmıştır. Yaşanılan olumsuz süreçten dolayı özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olmanız nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön