26 Mart 2013 #1707518

Mizu Yanlış Parfüm Gönderildi İade Ettim O Günden Beri Para İadesi Yapılmadı!

Ysl parfüm siparişi verdikten 4 gün sonra 21-03-2013 tarihinde kargo elime ulaştı, kutuyu açtığımda içinde benim siparişim değil başka bir Ysl parfümü vardı. Aynı gün müşteri ilişkilerine telefon ederek bilgi aldım ve parfümü geri gönderdim. Mail adresime iptalin yapıldığı ve 179. 90 tl nin kredi kartıma geri iade edileceğini belirten bir yazı geldi.


Üzerinden günler geçmesine rağmen geri ödeme yok ve müşteri ilişkilerini aradığımda kalıplaşmış bir cümle ile karşılaşıyorum. Yetkili birime bilgi verilecektir. Bu yetkili birim; kendilerine aktarılan bilgiler karşılığında ne yapıyor, sadece kayıt mı tutuyor, yoksa öyle bir yetkili birim yok mu? Bu tür sitelere yasal olarak kontrol yok mu?

Rana 110 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi27 Mart 2013

    Sn Rana Özdemir, İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.  Sn.Rana Hanım'ın iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön