13 Şubat 2013 #1629729

Mizu Ürünümü Göndermiyor!

Mizu'dan V161615 kodlu siparişimi sevgililer gününde eşime armağan etmek için aynı gün kargo diye belirtildiği için verdim.Akabinde hemen teyit etmek amacıyla müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim ve bana aynı sitelerinde yazdığı gibi aynı gün ürünün kargoya verileceğini siparişim Ankara ya geleceği için 1 gün en kötü ihtimalle 14 şubat sevgililer gününde muhakkak elime ulaşmış olacağının teminatını verdi ve ben güvenle işimi hallettiğimi düşündüm.


Akşam ilerleyen saatlerde baktığımda halen gönderilmemişti. Bu gün halen sipariş hazırlanıyor yazıyor. Resmen mağdur oldum ve yapılacak hiçbir açıklama bu mağduriyeti gideremez. 3 defa da mesaj yazdım geri dönüş yapmadılar.

Yunus 211 Okunma

Cevaplar

  • Yunus14 Şubat 2013

    Müşteri temsilcisi arkadaş beni 2 gündür kargonuz bu gün gönderilecek diye üstüne basarak güvendirdi, garantiler verdi.... şimdi 14 şubat sevgililer günü ve benim elim bomboş neden mi çünki işini yapmayan müşteri menuniyetinin hiçbir önemi olmayan dürüstlük sıfır olan bir müşteri temsilcisi var karşımda. Mahcup oldum, mağdur oldum ve sizin yüzünüzden sinir oldum. güya sitelerinde aynı gün kargo yazıyor güya aradığımda kesinlikle aynı gün verilecek deniyor ertesi gün aradığımda yine dün bi aksaklık oldu bu gün kesin verilir dendi fakat 2 gün böylelikle geçti hediye amacına ulaşamadı ve ben kandırıldım. Şimdi ise mesajlarıma cevap veremiyorlar ve vermiyorlar. Buradan asla alışveriş yapmayın...

  • Yunus14 Şubat 2013

    Günlerdir kargomun bu gün elime ulaşacağının teminatını vermiştiniz. Bu gün 14 Şubat ve görüyorum ki siparişim kargoya dahi verilmemiş. Yanlış bilgi vermekten verilen sözleri yerine getirmemekten. Dürüst satıcılık yapmamanızdan ve yazdığım mesajlara cevap verip çözüm getirmediğinizden dolayı sizi gerekli bütün mercileri şikayet edeceğim gibi internette her yerde yaşadığım bu mağduriyeti belirteceğim. Arkadaş çevremde herkese de durumu anlatacağım. SEVGİLİLERİ GÜNÜNDE BENİ MAĞDUR VE MAHCUP ETTİNİZ. Madem ki sipariş bu güne yetişmeyecekti ve diyelim ki çok yoğunsunuz o zaman bana hem sözlü yazılı olarak defalarca teminat verip beni yanıltmayacaktınız Hakkımı size helal etmiyorum.

  • Mizu Temsilcisi13 Şubat 2013

    Merhaba,  Sn. Yunus Emre Bey'in iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön