25 Haziran 2013
Yorum Yap
#1865111

Mizu Ürünleri Orijinal Değil!

Mizu'dan j254471 sipariş Nolu dikdörtgen gümüş zirkon taşlı küpe aldım bana yanlış ürünü gönderdiler ve ürün gümüş olması gerekirken ürünler asla gümüş değil ürünün işçiliği çok kötü ve ötesi kesinlikle resimde gördüğünüz şekilde değil.


Paramı geri istedim 5 gün sonra göndereceklermiş böyle bir mantıksızlık olamaz hem daha ucuz olan küpeyi hemde sahte küpe gönderdiler beni çok zor durumda bıraktılar. Keşke almasaydım.

Özge 98 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi26 Haziran 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden konu detaylı olarak incelenmekte olup, müşterimiz süreç ile ilgili bilgilendirilecektir. mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır. Şüpheye neden olan durumdan son derece Ü. olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sn Özge Hanım ile iletişime geçilerek süreç ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

Ziyaretçi Yorumları