03 Mart 2015

Mizu Ürünler de Ortada Yok Param da

22.02.2015 tarihinde yaptığım sipariş henüz gelmedi. Yanlış yere göndermişler ve konuyu çağrı merkezini her aradığınızda yeni bir kişiyle muhatap oluyorsunuz ve her seferinde sizi oyalama politikası uyguluyorlar ve kesinlikle geri dönmüyorlar.


Muhatap olduğunuz her kişi size "gün içinde mutlaka size döneceğim" deyip hiçbirisinin döndüğü yok. Paramdan da ürünlerden de oldum. Asla güvenilir bir firma değil.


Şikayet edebileceğiniz, telefona bakan o satış temsilcilerinden başka birileri yok. Yaptıkları tek şey sonu gelmeyen kayıtlar oluşturmak ve asla konunun çözümüne gitmemek. Aynı satış temsilcisiyle kesinlikle muhatap ettirmiyorlar.

Nebahat 1.287 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi09 Mart 2015

    Merhaba , Mizu.com ailesi olarak hizmetimizle sizleri memnun etmekten biz de büyük mutluluk duyuyoruz . Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür eder, sizleri hep memnun görmeyi dileriz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

  • Nebahat'ın Teşekkür Mesajı06 Mart 2015

    Şikayetimi dikkate alıp kısa surede döndüğünüz ve çözdügunuz için teşekkür ederim...

  • Mizu Temsilcisi06 Mart 2015

    Merhaba, Siparişinizin tedarik aşamasında bazı aksaklıklar yaşandığından, ürünü taahhüt edilen sürede size ulaştıramadığımız için özür dileriz. Gecikme nedeni ile ilgili birimlerimizin, tedarik zincirinde yer alan şirketlerin uyarılacağını ve sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemlerin alınacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön