11 Mayıs 2013 #1791469

Mizu Üç Gün İçinde Teslim Edilmesi Gereken Kargo Gelmedi!

7 mayıs 2013 tarihinde verdiğimiz yüklü tutardaki ürünlerimiz üç iş günü içinde kargo edilmesi gerekirken hala elimize ulaşmamıştır. Bu sabah sistemde ''kargoya verildi'' ibaresi yer almasına karşın, herhangi bir takip numarası bulunmamaktadır. Kargo şirketini arayarak adıma böyle bir gönderinin yapılmadığını öğrendim.


Şimdi soruyorum siz kimi yanıltıyor sunuz? Müşteri hizmetlerine müşteri temsilcisi adı altında çalıştırdığınız kişiler hiçbir bilgiye sahip değil. Anneler günü için aldığımız herşey boşa gitti sonuç olarak parayla rezil olmak bu olsa gerek.

Sevcan 65 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Merhaba,  İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.  Sn. Sevcan Hanım 'in iletmiş olduğu şikayete istinaden mail yolu ile irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön