06 Nisan 2013

Mizu Teslimat Gecikti!

Mizu.com'dan V194705 sipariş numaralı 02.04.2013'de "Aynı gün kargoya verilir" etiketli ürün sipariş ettim.Akşama hala ürün kargoya verilmemiş olarak görünüyordu. Müşteri hizmetlerine mesaj bıraktım.Cevap gelmeyince telefon ile aradım.Ürünümün kargoya verildiğini fakat sisteme ertesi gün geçeceğini söylediler.

Ertesi gün,mail aldım. Ürünüm 04.04.2013 tarihinde kargoya verilecekmiş. Ben de siparişi iptal etmek için mesaj attım. Hemen arkasından ürünümün kargoya verildiğine dair mail aldım.Yani ürün kargoya aynı gün verilmedi. Olabilir. Fakat müşteriyi oyalamak ve yanıltmak yerine gecikme ile ilgili bilgi verilebilir. Ya da en azından müşteri hizmetleri doğru bilgi verirse daha şık olur.

Kağan 62 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi09 Nisan 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Sn.Kağan Bey' in iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön