07 Ocak 2015
Yorum Yap
#2954836

Mizu Teslimat!

22 Aralıktan beri siparişimi beklemekteyim. Kaç kişiyle görüştüğümü bilemiyorum. İlk aradığımda adres yetersizliğinden dolayı ulaştıramadıklarını belirttiler, gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra birkaç gün bekleyip tekrar aradığımda konuştuğum kişi yine adres yetersizliği dedi sonra ürün stoklarda olmayabilir dedi aynı cevabı alınca sinirlenmemin üstüne adres değişikliğini görebildiğini tarafıma ulaştırılacağı söylendi.


Ulaşmayınca tekrar aradım her aradığımda konuyla ilgili geri dönüş yapılacak denmesine rağmen kimse aramadı. Zaten yılbaşı için vermiş olduğum bir sipariş hiçbir anlamı kalmamasına rağmen eğer gelmeyecekse iptal edin dedim. Hala bekliyorum!

Ceren Ceren 2.749 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi08 Ocak 2015

    Merhaba, Şikayetiniz üzerine teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

Ziyaretçi Yorumları