04 Aralık 2013

Mizu Tarihi Geçmiş Parfüm!

15. 11. 2013 de bana ulaşmış olan parfümün üretim tarihine baktığımda 2006 yılında üretildiğini gördüm ve firmanın parfümü değiştirmesini talep ettim yaklaşık 2 haftadır arıyorum size geri döneceğiz diye oyalıyorlar ve bugün aradığımda Mizu müşteri hizmetleri görevlisi 8 gün içinde iade alıyoruz siz geciktirmişsiniz dedi.

Zaten müşteri memnuniyeti konusunda inanılmaz başarısızlar bir şeyi anlatırken müşteri temsilci lafı bölüyor sizin cevap vermenizi beklemeden konuşmasına devam ediyor siz araya bir şeyler sormak isteseniz de sizin sesinizi bastırıyor. Hiç memnun kalmadım, ürün ve satış sonrası destekten.

Ayse 665 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi06 Aralık 2013

    Sn.Ayşe Hanım, İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından tarafınız ile iletişime geçilerek süreç ile ilgili bilgilendirmemiz yapılmıştır. Yaşanılan olumsuz süreçten dolayı özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olmanız nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön