07 Haziran 2013

Mizu Stoklarında Olmayan Ürünü Satabilmek!

23. 05. 2013 tarihinde verdiğim siparişim kısmetse 2 hafta sonra 1. ayına giriyor bu nedenle sizleri tebrik etmek istiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda (ben arıyorum sizin üstün müşteri memnuniyeti anlayışınız çok meşgul demek ki) bana ellerinde ürün olmadığını söylüyorlar.


Elinizde olmayan bir ürünü sitenizde satabildiğinizi görmek gerçekten çok heyecan verici ve bunu bana zahmet edip söylememeniz ayrıca çok kaliteli bir kuruluş olduğunuzun belirtisi. Sizleri tebrik ediyorum!

Can 262 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi07 Haziran 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin tedarik sürecinde yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve tedarik zincirinde yer alan şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Sn. Can Bey'in iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön