19 Şubat 2013

Mizu Sözünde Durmuyor!

İadesini kabul edileceğini söyledikleri parfümümü hala iade almadılar. Resmen peşlerinden koşturuyorlar ben ılımlı oldukça tepeme çıkılıyor ve hakkım olan hakkıma bir nevi el koyuyorlar müşteri temsilcileri ne ise yarıyor söyler misiniz? Neredeyse 10 a yakın temsilciyle görüştüm hala bir dönüş yapmadılar.


Kolaylık olsun diye para iadesi istememiştim fakat artık para iadesi istiyorum bu hafta sonuna kadar geri dönüş yapılmaz ise hakkımı hukuki yollarda arayacağım ki %100 haklıyım bunu müşteri temsilcileri de kabul etti.


Ve bir daha tövbe Mizu'dan bir iğne dahi almayacağım etrafımdakilere de aldırmayacağım satış öncesi harikalar fakat satış sonrası sizi tanımıyorlar bile ayıp.

Gülcan 126 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi08 Mart 2013

    Sn.Gülcan Hanım, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda telefon ile iletişime geçilerek, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımızı almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön