02 Eylül 2013 #1989670

Mizu Siparişimi Geç Göndermesi Yetmedi Birde Eksik Gönderdi!

Mizu'dan 20.08.2013 tarihinde parfüm sipariş ettim ve sayfadaki 1-3 gün içerisinde kargoya verilir ibaresine rağmen ancak 29.08.2013 tarihinde elime geçti. Bu süreçte müşteri temsilcilerinin hepsi farklı bir gün verdi, ilgili birime aktardık durumu dönüş alınca sizi arayıp bilgilendireceğiz dediler ama ilginçtir ki ne arayan oldu ne de bilgilendiren.


Bu noktada benim hatam ise bir şans daha vermek adına tutup iki ürün birden sipariş etmek oldu. 02.09.2013'te kargom elime geçti, kutuyu açınca 2 üründen birinin eksik olduğunu gördüm. Üstelik faturayı da bir güzel 2 ürün için kesmişler. Şimdi yine aynı hikayeyi okuyorlar sorunu ilgili birime aktardık dönüş alınca arayacağız. Şaka gibiler!

Yelda 100 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn.Yelda Hanım, Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü Mizu.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

  • Yelda06 Eylül 2013

    Yaptığınız bilgilendirmede hatanızı telafi edeceğinizi ve ürünümü en kısa sürede göndereceğinizi ifade ettiniz ki bu tam olarak 02.09.2013 tarihine tekabül etmekte. Ürünün altında aynı gün kargoya verilir ibaresi var, bu ürünün stoklarınızda olduğu anlamına geliyor. Fakat bugün itibariyle, 06.09.2013, ürünüm hala elimde değil. Müşteri temsilcilerinizi ise her aradığımda en baştan sorunu anlatmak zorunda kalıyorum. Ne şikayetimi görebiliyorlar ne de bana doğru düzgün bir cevap verebiliyorlar. Ben gerekli yerlere şikayetimi yazılı olarak ileteceğim ve benim gibi sizin yüzünüzden sorun yaşayan kişilerle de nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda paylaşımda bulunacağım. Bu işi hakkıyla yapamıyorsunuz bir yaptırım uygulanmasını sağlamak gerek!

  • Mizu Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn.Yelda Hanım, İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından tarafınız ile iletişime geçilerek süreç ile ilgili bilgilendirmemiz yapılmıştır. Yaşanılan olumsuz süreçten dolayı özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olmanız nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön