03 Ekim 2013

Mizu Siparişimi 12 Gündür Göndermedi!

Mizu.com'dan 21.09.2013 tarihinde 184 TL tutarında 2 adet ürün aldım. Sitede hala siparişlerin hazırlandığı yazılı. Mizu müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün ellerinde olmadığını yurt dışından getirteceklerini eğer getirtemezler ise para iadesi yapacaklarını söylediler.


Ellerinde olmayan bir ürünü satışa çıkardıkları için suç işlediklerini düşünüyorum ve hukuki yollardan hakkımı arayacağım.


Gönderecekleri ürünlerinde kalitesinden oldukça şüpheliyim artık...

Yasin 189 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi05 Ekim 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin tedarik sürecinde yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve tedarik zincirinde yer alan şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Sn.Yasin Bey'in iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 0850222007

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön