14 Mayıs 2013 #1797844

Mizu Siparişim Gönderilmedi!

Anneler günü için Mizu.com üzerinden Lancome La Vie Est Belle 50 ml adlı parfümü satın aldım. Aynı gün kargoya teslim edildi mesajı geldi ve 3 gün geçti kargo gelmedi mesaj attım aradılar ve ürün elimizde yok isterseniz iptal edelim dediler. Bende 75 Ml olanı varsa onu gönderin o zaman dedim üzerini çekin kartımdan. Üzerini çektikten sonra telefonu kapadılar. Ne gelen var ne giden. Siteyi arkadaşım tavsiye etmişti ilk alışverişimdi yanlız son oldu.

Mehmet 226 Okunma

Cevaplar

 • Mizu Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Merhaba, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Sn. Mehmet Bey 'in iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşanılan sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi, mağduriyet yaratmamak adına tazmin işleminin yapılacağını bildirmek isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

 • Mehmet16 Mayıs 2013

  Ürünü yanlış gönderiyorsunuz üstüne kargodan başka bir kişi teslim alıyor kim olduğunu bilmiyorsunuz.2 haftadır sizinle uğraşıyorum zamanımı boşa harcıyorsunuz.Sizin hatanız ama uğraşan benim.Yasal işlemlere başvurmama az kaldı!

 • Mehmet15 Mayıs 2013

  75 Ml ini istedim kartımdan para çektiler.Yanlız bana gönderilen ürün Benim istediğim ürün değil!Farklı bir ürün yolladınız!İade istedim 6 kişiyle görüştüm hepsi hemen hallediyorum dedi.Adını bile ilk kez duyduğum ürünü bana kargo yaptınız.Daha sonra iade edemiyoruz dediniz.Müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşlarınızı bence iyi seçin.Hizmetinizde çok eksik var.Ve benim aldığım Lancome La Vie Est Belle 50 ml parfümün yerine nasıl oluyorda başka ürün gönderebiliyorsunuz anlamış değilim.En kısa sürede paramın iadesini istiyorum.Sorunları siz yaratıyorsunuz ve çözüm sürecine gideceğinize hala sorun üzerine sorun çıkıyor.

 • Mizu Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Merhaba, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Sn. Mehmet Bey 'in iletmiş olduğu şikayete istinaden mail yolu ile irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön