15 Nisan 2013 #1742018

Mizu Şikayetle İlgili İşlem Yapıldı Şahsa Ulaşılamadı Diyor, Verilen Bilgi Tamamen Yanlış!

4 defa ürünün gönderilmesini iptal ettiler sonunda başka ürün gönderelim dediler ve ellerinde konu ile ilgili hiçbir ürünün olmadığını ifade ederek ücreti 5 gün içinde iade edeceklerini söylediler. Dedikleri süre geçmesine rağmen defalarca telefonla aramama rağmen hala ücret iade edilmedi. Tarafıma telefonla ulaşamadıkları e posta ile bilgi verdiklerini söylüyorlar.


Buda bir yanıltma telefonla bana ulaştılar ücret iadesi için zaman verdiler, fakat zaman geçtiği halde hala iade gerçekleşmedi. Her telefon ediştede ücret iade edilecektir deniyor ve her defasında ileriki bir tarihe atılıyor. Gayriciddi güvenilir olmayan verdikleri hiçbir sözde durmayan bir firma.

Şahin 97 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi17 Nisan 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Sn. Şahin Bey'iın iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşanılan sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön