06 Eylül 2013 #1998022

Mizu Parfümler Orijinal Değil!

Mizu'dan aldığım ürünlerin orijinalleri ile kıyaslama yapınca birbirleri ile alakaları yok. Ayrıca ürünü iade etmek için paketinin açık olmaması koşulu vermişler ve siparişimde ki CK One ürünü paketi açık şekilde geldi. Bunun ürünleri değiştirme imkanı kalmasın diye tarafınızdan yapıldığını düşünüyorum.


Ayrıca Paketi açmadan nasıl anlayacağız acaba içinde ne olduğunu? CK One normalde ağzı kapalı kapakla gelir içinden ayrı bir fısfıs aparatı çıkar. Bunda fısfıs aparatı direkt takılı olarak geldi. Ayrıca alığım diğer ürünün ışığa tuttuğunuzda içinde tortular ve tozlar yüzüyor. Bu ürünlerin iadesini rica ediyorum ancak bana Distribitör firma ile temasa geçmemi söylediler.

Volkan 733 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi10 Eylül 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından müşterimiz süreç ile ilgili bilgilendirilecektir. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön