05 Temmuz 2013

Mizu Parfüm Orijinal Değil!

25/4/2013 kız arkadaşım tarafından sipariş edilmiş bana hediye edilmiş olan parfümü 15/5/2013 tarihinde kullanmaya başladım. Parfüm orjinal değildir günde 10 fısa kadar sıkmama rağmen ne tende nede kıyafette kokusu kalmıyor.


Kozmetik mağazasına gidip ürünü denedim ve kalıcılığın ne denli iyi olduğunu gördüm. Arayıp Mizu yetkililerine şikayetlerimi belirttim ürünü alalı 2 ay olduğu için iade alamayacaklarını söyleyip ürünün kesinlikle orjinal olduğunu dair inatlaşma yoluna gidildi.

Serhat 636 Okunma

Cevaplar

  • Serhat11 Temmuz 2013

    Evet yazımda da belirttiğim gibi orjinal olduğunu hala iddaa ediyorlar.Ayrıca kimse beni arayıp gerekli bilgilendirmeyi yapmadı garantisi varsa bu ürünün garanti kalitesini benim değil mizunun ithal ettiği firmayla çözmesi gerekir ben ürünü direk ithalatçıya gönderemem heralde ozaman mizudan almazdım ithalatçıdan alırdım.Kesinlikle bu siteden ürün almayın kesinlikle herşeyi yalan müşteri ilişkileri bile!

  • Mizu Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Merhaba, mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır. İletilen şikayete istinaden müşterimiz ile iletişime geçilerek detaylı bilgi aktarımımız yapılmıştır. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077 Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön