07 Nisan 2016
Yorum Yap
#5258392

Mizu Parfüm Hiç Kalıcı Değil!

Mizu'dan 22.03.16 tarihinde 311***77 sipariş No. 'lu aldığımız parfüm kalıcılık konusunda çok kötü. İlk 1-2 gün kullanımda neyse dedim ama sonradan kolonyadan farkı kalmadı, öyle ki bileğime sıktığımda burnumu bileğime yaklaştırdığım zaman kokusunu alabiliyorum o da çok hafif.


Sonrasında ürünün kutusundaki bandrol ve barkod No. 'sunu internetten kontrol ettiğimde parfümün 2013 yılına ait olduğunu öğrendim. Ürün hem eski, hem de orijinal olup olmadığı muamma. Mizu'dan alışveriş yapmamın sebebi piyasaya fiyatlarının altında satılmasıydı fakat bunun nedeni sanırım bu tarz olaylar.


Sonuç olarak aldığım parfümü kolonya niyetine kullanmaktayım. Bir şey piyasanın altına satılıyorsa klişesinin doğruluğunu bir kez daha öğrenmiş oldum.

Tamer 751 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi11 Nisan 2016

    Merhaba, Şikayetvar.com’a iletmiş olduğunuz geri bildiriminiz üzerine sistemde yer alan iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşılarak süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır . Her türlü süreçte tüm iletilerinizi aşağıda yer alan link üzerinden tarafımıza iletebilir, tüm sorularınız için size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz. http://www.mizu.com/iletisim Saygılarımızla Mizu.com

  • Tamer07 Nisan 2016

    Mizu tarafından telefon ile iletişim kurdum. Görüştüğüm kişi parfüm kutusunun üzerinde, Türkiye tedarikçi firmasının olduğunu söyledi fakat kutusunun hiçbir yerinde böyle bir firma bilgisi yok. Telefondaki arkadaşa, parfümü checkcosmetic sitesinden kontrol edince 2013 tarihinde üretildiğinide söyledim kendisi o sitenin %100 doğru bilgi vermediğini söyledi. Kendi kullandığım eski parfümleri deneyince en fazla 2015 çıktı. Ayrıca ilgili site bu tarihi parfüm firmasından alınan algoritmaya göre gösteriyor. Sonuç olarak parfüm görünümlü, kolonya kullanmaya devam edeceğiz.

Ziyaretçi Yorumları