19 Mart 2013

Mizu Para İadesini Yapmadı!

28 şubat 2013 de verdiğim sipariş kargoda olduğu belirtildiği halde 11 mart 2013 tarihine kadar teslim olmadı. İlgili gün aradığımda kargo işlemlerinin 24 saatte tamamlandığını ben telefonda ifade edince, aslında ürünün kargoda olmadığı tedarik edilemediği bilgisi verildi. Konunun sebebini itiraf ettiklerinde güvenim kalmadı ve ücret iadesi istedim.

Ücretin 3-5 gün içinde iade edileceği bilgisi verildi. Ertesi günde mail olarak bilgi verildi.Ancak bu işlem henüz gerçekleşmedi ve telefonla ulaştığımda verilen bilgi "sizi bilgilendireceğiz" den öteye geçmiyor.

Gül 173 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn.Gül Güven, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Mizu.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda telefon ile iletişime geçilerek, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımızı almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön