09 Eylül 2013

Mizu Para İadem Yapılmadı!

Yaklaşık üç hafta önce aldığım parfümü orijinal olmadığı gerekçesiyle - ki orijinallikle alakası yok- iade ettim fakat hala iade işlemim gerçekleşmedi ne hikmetse . Müşteri hizmetlerini her aradığımda farklı birilerine yönlendirip biz sizi ararız deyip geçiştiriyorlar. Buradan yetkili firmaya sesleniyorum lütfen onurlu bir davranışta bulunup paramı iade edin . Şu müşteri memnuniyetini bir nebze olsun gerçekleştirin artık.

Orhan 140 Okunma

Cevaplar

  • Orhan13 Eylül 2013

    şu kopyala yapıştır cevaplarınız insanı hasta eden cinsten. Hiçbir şekilde beni aramadınız ben aradım ve biz sizi tekrar arayacaz deyip aramama gibi bir çözümsüzlük ürettiniz. Yazıklar olsun be bu kadar zamandır internetten alışveriş yaparım ilk kez bu kadar tiksindim.

  • Mizu Temsilcisi10 Eylül 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden konu detaylı olarak incelenmekte olup, müşterimiz süreç ile ilgili bilgilendirilmiştir.. mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır. Şüpheye neden olan durumdan son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.İsteğiniz doğrultusunda ileteceğiniz yeni bildiriminize ilişkin tarafınız ile tekrar iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön