05 Şubat 2015

Mizu Orijinal Olmayan Ürün!

Mizu'dan almış olduğum parfüm orijinal şişesinde gelmiş olup tabi ki kutusunu açıp kullanmaya başladım ancak koku kalıcılığı 5 dakika bile değil. Daha önceden de aynı ürünü 3 kez alıp kullanmış olduğum için parfümün ten ile uyumuna göre kalıcılığı değişir cevabını da kabul etmemekteyim.

Orijinal ürün tarafıma gönderilmemiş olup bu kadar sulandırılmış bir ürünü neden bu fiyata sattıklarını da anlamış değilim. Ürün açılıp kullanıldığı için iade kabul edilmemektedir kullanmadan bu sorun nasıl anlaşılır onu da bilmiyorum. Dış görünüşüne bakılırsa orijinalinden hiç farkı yok.

Özge 2.793 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi05 Şubat 2015

    Merhaba, Şüpheye neden olabilecek bir durum yaşandığı için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön