08 Temmuz 2016
Yorum Yap
#5897707

Mizu Nazikce Yanıltıldık!

Mizu alışveriş sitesinden Ziya marka iki farklı renk ayakkabı aldım, bu ayakkabıların ikisi de bir ay sonra aynı yerlerinden açıldı firmaya incelenmeleri için gönderdim ve sonucunda ayakkabılar geldi.


Biri değişmiş diğerine beyaz tutkal sürüp üzerine tamir yazıp göndermişler, beyaz tutkal lacivert ayakkabıya sürülmesiyle taban kısmı ile deriye taşmış, görüntüsü bozulmuş bir şekilde gelmiştir.


Kısaca güvenerek aldığınız marka ayaķkabı Çin işi geri gelmiş, bir de müşteri hizmetlerini arayıp ayakkabının 41 numarasını istememe rağmen aynı numarasını göndermişlerdir. yani kibarca yanıltıldım ha bu arada Mizu Azim sonsuz verim sıfır!

Alper 835 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Merhaba, Şikayetvar.com’a iletmiş olduğunuz geri bildiriminiz üzerine sistemde yer alan iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşılarak süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır . Her türlü süreçte tüm iletilerinizi aşağıda yer alan link üzerinden tarafımıza iletebilir, tüm sorularınız için size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz. http://www.mizu.com/iletisim Saygılarımızla Mizu.com

Ziyaretçi Yorumları