22 Mart 2013 #1701082

Mizu Müşterilerini Oyalıyor!

18. 03. 2013 tarihinde verdiğim "Aynı gün kargoya verilir" ibareli siparişim 4 gündür; " kargoya verildi ancak sipariş takip numarası oluşturulamadı " şeklinde görünüyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda siparişlerimin kargoya verildiğini ancak kargo şirketinin takip nosu oluşturmadığını söylediler. 22. 03. 2013 tarihinde öğrendim ki; aslında yanlış ürünü kargoya verip, sonradan durumu fark etmişler. Kısacası beni oyalamışlar!


Sonuç: 5. gün olmasına rağmen ürünüm hala kargoya bile verilmemiş!

Birgül 353 Okunma

Cevaplar

  • Birgül25 Mart 2013

    22.03.2013 tarihinde müşteri ilişkileri yetkilisi tarafından arandım, yaşanan olumsuz durumdan dolayı çok üzgün olduklarını, bu durumu telafi için bir sonraki siparişimde özel bir iskonto uygulayacaklarını söylediler. 25.03.2013 tarihinde ürünlerim elime ulaştı. Ürünleri inceledim, şimdilik herhangi bir sıkıntı görünmüyor.

  • Mizu Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn.Birgül Özen, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin tedarik sürecinde yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve tedarik zincirinde yer alan şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Sn. Birgül Hanım'ın iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön