29 Ağustos 2013

Mizu Müşteri Temsilcileri Dürüst Davranmıyor!

18.08.2013 tarihinde Mizu'dan vermiş olduğum sipariş 3 iş günü kargo yazmasına rağmen
2. haftada anca kargoya verildi (27.08.2013). 3 iş günü geçtikten sonra her gün aradım telefonla görüştüğüm her arkadaşta o gün kesinlikle(!) kargoya verileceğini söyledi.


Müşteri memnuniyeti için arayan hanımefendi bile o gün kargoya verileceğini söyledi. Sanki hepsi ağız birliği yapmışlar gibi. Her konuştuğum insan aynı cümleleri kullandı. "Yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı?" kaçış cümleleri budur.


Ben bir daha Mizu'dan alışveriş yapmam ama bu siteyi incelediğim zamanda zaten kargo olayında bir sıkıntı olduğu belli. Ayrıca telefondaki arkadaşlarda biraz dürüst davransalardı herşey daha güzel olabilirdi.

Cagatay 75 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi04 Eylül 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin tedarik sürecinde yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve tedarik zincirinde yer alan şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Sn.Çağatay Beyi'in iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 0850222007

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön