18 Mart 2013 #1691498

Mizu Müşteri Hizmetleri Sorunumla İlgilenmiyor!

08. 03. 2013 tarihinde siteden Nikos Sculpture Homme 100 ml EDT Erkek Parfüm siparişi vermiştim, sipariş kodu: V178092. Kısa süre sonra siparişimi iptal etmek istedim ve müşteri hizmetlerini defalarca arayıp ulaşamadım. Siparişimin iptali için toplam 3 adet e-posta yolladım. Sitede yer alan bilgilere göre sipariş kargoya verilmeden önce müşteri hizmetleri vasıtasıyla iptal edilebildiği yazıyordu.


İptal istemime cevap verilmedi. Aradan 18 saat geçtikten sonra siparişiniz kargoya verildi diye bir e-posta aldım. Uğraşmak istemedim ve ürünü aldım 3 gün sonra. Fakat ürün ya orijinal değil, ya hatalı üretim. İade etmek istiyorum fakat yine hiçbir cevap verilmiyor. Bu konu çözülene kadar uğraşacağım.

Serkan 353 Okunma

Cevaplar

  • Serkan19 Mart 2013

    Müşteri ilişkileri şu an itibariyle konuya ilgi göstermekte, bunun için teşekkür ederim. Ürünü yarın incelenmek üzere yollayacağım ve süreci burada paylaşacağım.

  • Mizu Temsilcisi18 Mart 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden konu detaylı olarak incelenmekte olup, müşterimiz süreç ile ilgili bilgilendirilecektir. mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır. Şüpheye neden olan durumdan son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sn Serkan Bey'e özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için öncelik arz etmektedir, bu nedenle şikayet üzerine, gerekli incelemeler başlatılmıştır. Mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön