13 Şubat 2013 #1629742

Mizu Kargo Bilgisi Verilmedi!

12. 11. 2012 tarihinde vermiş olduğm siparş sorunsuz bir şekilde 13. 11. 2012 tarihinde bana ulaştı. Ürünü getiren kargo yetkilisine başka bir adrese göndermesi için verdiğim ürün kargo yetkilisinin hatası sonucu Mizu nun adresine götürülmüş. Mizu tarafından aranıp kargonun asıl gitmesi gereken adrese gönderileceğine dair bilgi verildi tarafıma.


Kargonun gitmesi gereken adresi arayıp para iadesini talep ettiğimde kendilerine böyle bir kargo ulaşmadığını öğrendim. Mizu ya dönüş yaptım ürünün gönderildiğini ve kargo bilgilerini içeren mail in tarafıma gönderileceği taahhüt edildi. Ama bana böyle bir mail ulaşmadı. Yaklaşık bir aydır Mizu ya telefon ve mail yoluyla ulaşmaya çalışıyorum fakat bir dönüş sağlanmadı.

Sümeyra 103 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi11 Mart 2013

    Merhaba,  İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.  Sn. Sümeyra Hanı'ın iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön