12 Eylül 2013 #2008847

Mizu Eksik Ürün Var Ama Açıklama Yok!

05.09.2013 tarihli ve V308931 no'lu siparişime istinaden ürünün tarafıma ulaşmadığını çağrı merkezine iletim. Tedarikçi firmaya şu anda ulaşılamadığı beyan eden çağrı merkezi sorumlusu, Pazartesi günü bizzat kendisinin beni arayacağını ve ürünün niye yollanmadığını bana söyleyeceğini beyan etti. İnternet portalından bir e-posta gönderdim ve beklemeye geçtim. Pazartesi günü yine çağrı merkezini ben aradım.


Farklı bir temsilciyle görüştüm ve sıkıntımı bir kez daha dile getirdim. Aynı şekilde bu çağrı merkezi temsilcisi bana bizzat kendisinin geri döneceğini bildirdi. Sonuç olarak iki temsilci de tarafıma geri dönüş sağlamadı.

Nihat 72 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn.Nihat Bey, İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından tarafınız ile iletişime geçilerek süreç ile ilgili bilgilendirmemiz yapılmıştır. Yaşanılan olumsuz süreçten dolayı özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olmanız nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

  • Nihat12 Eylül 2013

    Son olarak bugün (saat 9:30'da) Mizu müşteri temsilcisini tekrar aradım...bugün kesin olarak geri dönüş yapacaklarını söylediler. Hiç bir geri dönüş olmadı. Böyle devam ederse artık sosyal medya ve medya organlarına şikayetlerimi dile getireceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön