19 Ekim 2013

Mizu Yanlış Ürün Gönderdi!

Mizu'dan vermiş olduğum V335130 nolu siparişimi, 12.10.13 tarihinden Yurtiçi Kargo ile teslim aldım. Fakat sipariş verdiğim parfüm gönderilmeyip başka birinin faturası ile başka bir parfüm tarafıma gönderilmiş. Fakat ürün doğum günü hediyesi olduğu için ve araya da bayram tatili girdiği için ürünü istemeyerek hediye vermek zorunda kaldım.

Hemen Mizu'yu aradım, çağrı merkezindeki kişiye durumu aktardım, pazartesi yetkili kişi arayacak sizi dedi fakat mağduriyeti düzeltmek için arayan kimse olmadı. Siparişleri hazırlayan kişiler nasıl bu kadar dikkatsiz olabiliyorlar, Mizu'dan ilk siparişimdi, maalesef son siparişim olacak.

Nazli 211 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi25 Ekim 2013

    Sn.Nazlı Hanım, İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından tarafınız ile iletişime geçilerek süreç ile ilgili bilgilendirmemiz yapılmıştır. Yaşanılan olumsuz süreçten dolayı özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olmanız nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön